Katusetööd

Üks meie põhitegevusalaks on erinevad katusetööd. Meie asjatundlik meeskond on pühendunud kvaliteetsete katusetööde pakkumisele nii eramajade, korterelamute- kui ka ärihoonetele. Omame aastatepikkust kogemust erinevate katuste remondile ja ehitusele, sealhulgas eterniitkatus, plekkkatus, kivikatus.

Kvaliteetsed katusetööd algavad katuse hetkeseisu põhjalikust hindamisest ja kliendiga üksikasjade läbiarutamisest. Enne katusetööde algust anname asjatundliku hinnangu teie katuse hetkeseisust ning pakume välja võimalikud lahendused. Juhul, kui katust on võimalik remontida, sel juhul hindame remondi ulatuse ja rahakulu.

MEIE PAKUTAVATE TEENUSTE HULKA KUULUVAD JÄRGMISED KATUSETÖÖD:

 

Katusetööd – Katuse vahetus

Alustades vana katuse lammutusest kuni uue katuse ehituseni. Katuse vahetusel eemaldame vana katuse või katusekatte ja vahetame need uute materjalide vastu. Uue katusekatte valime vastavalt kliendi soovidele.

Vana katuse lammutus

Vana katuse lammutusel paneme palju rõhku ohutusele. Eemaldame vana katuse struktuurid ja katusekatted ettevaatlikult, vältides vigastusi hoone teistele osadele. Vanad katusematerjalid eemaldame objektilt ja utiliseerime.

Katuse soojustamine

Tänapäeval, kõrgete küttehindade juures on katuse soojustamine on üks mõistlikumaid samme hoone energiatõhususe parandamisel ja energiakulude vähendamisel. Vastavalt hoone ja katuse tüübi järgi anname soovitused õige soojustusmaterjali valiku osas.

Katuse remont ja katuse renoveerimine

Päevinäinud katuse remont ja katuse renoveerimine hõlmab olemasoleva katuse seisukorra ülevaatamist, katuse kahjustuste hindamist ja probleemsete kohtade parandust. Teostame nii katusekatte remonti ja vahetust, kui ka katusekonstruktsioonide renoveerimist. Põhjalik katuse renoveerimine aitab ära hoida hilisemaid konstruktsioonikahjustusi ja kahjustusi.

Katuse aluskatte paigaldus

Katuse aluskatte paigaldus aitab ära hoida veekahjustusi, tõsta energiatõhusust ja katuse eluiga. Katusele aluskatte paigaldamine on oluline osa uue katuse ehitusel või vana katuse remondil, mis tagab katuse maksimaalse kaitse ja katusekonstruktsioonide vastupidavuse.

Plekksepatööd

Paigaldame erinevaid lisaplekke nagu nt harjaplekk, liiteplekk, otsaplekk. Samuti meie plekksepatööde hulka kuuluvad erinevad vihmaveesüsteemide osad.

Vihmaveesüsteemide paigaldus

Vihmaveesüsteemide paigaldus nagu näiteks: torud, põlved, rennid, tuulutuskorstnad, korstnaplekid harjaplekid, otsaplekid jpm.

Erinevate katusetarvikute paigaldamine

Vastavalt vajadusele paigaldame lisaks: katusepealsed rennid, katuseluugid, lumetõkked, redelid.

Katuse ehitus

Pakume nii vana
katuse renoveerimist, kui ka uue katuse ehitust. Teame, et hästi ehitatud katus
peab sooja, tuult ja kestab aastakümneid. Katuse ehitusel teeme lähedast
koostööd oma klientidega, et mõista nende vajadusi ja eelistusi.

Pakume järgnevate
katusetüüpide ehitust:

Lamekatused

Viilkatused

Katuse paigaldus

Meilt tellitud katuse paigaldus hõlmab uue katuse paigaldamist või olemasoleva asendamist. Üldjuhul katuse paigalduse töö sisaldab katuse seisukorra hindamist, materjalide koguse ja töö hulga arvestust. Samuti vajalikke remonttöid või olemasoleva katuse eemaldamist.

Uue katuse paigalduse teostame võimalikult kiiresti, tõhusalt ja ohutult, eesmärgiga hoida hoonet nii ehitustöö ajal, samas pakkuda kauakestva, murevaba uue katuse. Hästi paigaldatud katus võib aitab parandada energiatõhusust, suurendada kinnisvara väärtust ja anda hoonele uue väljanägemise.

Katusekatte materjalid mida paigaldame:

Plekk katuse paigaldus

Kivikatuse paigaldus

Eterniitkatuse paigaldus

 

Küsi katusetöödele pakkumist siit 

Kontakt