Lumekoristus

Teostame erinevat liiki lumekoristusteenuseid, mille hulka kuuluvad: lumekoristustööd, lumelükkamine, katuse puhastamine lumest, libedustõrje, lume äravedu.

Pakume mitmekülgset lahendust liigse lume murele, eesmärgiga hoida teie kinnisvara puhtana, vastupidavana ja ohutuna. Oleme spetsialiseerunud kolmele põhiteenusele: lumekoristus, katuste puhastus ja lumekoristus laaduriga.

 

MEIE PAKUTAVAD LUMEKORISTUSTEENUSED:

Lumekoristus


Lumelükkamine


Lumekoristustööd


Katuse puhastamine lumest


Libedustõrje


Jääpurikate eemaldamine


Lume äravedu


Lumekoristus parklates ja hoovides


Kõnniteede puhastamine lumest ja liivatamine

1

Katuste puhastus

Katuste puhastuse teenus hõlmab katuste puhastust lumest ja jääst, tagades, et teie katused jäävad tugevateks ja vastupidavateks. Eemaldame efektiivselt lumekoorma, tulemuseks vähendame katuste koormust ja ennetame lumest tingitud kahjustusi.

2

Lumekoristus laaduriga

Lumekoristus laaduriga võimaldab meil kiirelt ja efektiivselt puhastada teie platsid, teed. Laadur tagab, et lumekoristus toimub tõhusalt ka suurtes piirkondades, olgu selleks siis ettevõtete parklad, tööstusrajatised või elamukompleksid. Lumekoristus laaduriga annab võimaluse kitsaskohtadest lume äraviimist ladustamiskohta.

3

Libedustõrje

Meie talvine libedustõrje teenus pakub kindlust ja mugavust karmide talveilmade ajal. Spetsialiseerume kiirele ja tõhusale jäätõrjele, kasutades kvaliteetseid libedustõrjevahendeid ja tehnikat. Meie  meeskond reageerib kiirelt muutuvatele ilmastikuoludele, pakkudes usaldusväärset libedustõrjet iga kliendi vajadustele vastavalt.

Telli lumekoristusteenust siit

Võtke ühendust telefoni teel või keerukamate tööde osas, saate saata ka hinnapäringu